חיפוש
  • baramar1991

להשתמש בפחד כדחף

עודכן ב: 20 אוג 2019

מהו פחד ? ממה אנו מפחדים?

פחד זאת תחושה. כאשר יש אובייקט אמיתי וממשי לפחד ממנו התחושה באה לתת אזהרה, כאשר אין באמת משהו מפחיד ועדיין נחווה פחדים זה פחד תודעתי ועליו אני רוצה לדבר.

הרבה פעמים אנחנו מפחדים מעצמנו מפחדים מהשקט בעצם חווים פחדים משינוי וגדילה.

הפחד הוא לא רע הוא בא לספר לנו שיש שינוי. שקיימת ילד או ילדה בפנים שלא מכירים את העולם ורוצים ביטחון. ברגע שאדם מחובר לביטחון פנימי וידיעה ששום דבר ממשי - הווייתי לא יכול להילקח ממנו כי האדם הגיע לכאן כדי להתנסות ולחקור אז הפחד עובר התמרה לדחף - לעשות ולממש את הדבר שקיים בו הפחד ולהתמודד איתו כדי לגדול . התמרה של אנרגיה נמוכה לאנרגיה גבוהה שיושבת על אותה נקודה .

הפחד מתחלף בהתרגשות והבנה ששום דבר גם ככה לא וודאי .

כאשר תדרים חדשים יורדים לעולם זה מייצר כאוס מסויים ותחושת בלבול ושם אנו יכולים להיחשף לרמות של פחד ללא סיבה נראית לעין אך התודעה חווה בעצם התפתחות מואצת ומשדרת את השינוי גם בצורה של פחד.


חשוב לזכור שתמיד תמיד יש סדר ביקום - שאיפה לאיזון - אם כח משך ימינה, אחריו כח חזק ימשוך שמאלה כדי להגיע למצב אמצע .

ההתבוננות שלנו בעצמנו זהו הדבר היחיד שלא חולף ולא נעלם אלא רק מתבונן במה ההוויה שלנו חווה מרגע ההיזכרות וההתעוררות העין רק מתבוננת ואינה שופטת כלום .

אנחנו יצורים בעלי ניצוץ אלוהי, קיים בתוכי חלקיקי אור שאם המודעות גדלה כך גם החיבור להדרכה הפנימית גדל. ואכן אם זה נשמע לך סינית, גם לי כאשר התחלתי את דרכי הרוחנית חוותי ספקות אך עם אמון והתנסות ראיתי ניסים ושינויים מעל לכל דמיון. .

התמרה ושינוי של אנרגיה כמו פחד לדחף של עשייה או כאב לחמלה, אינה נובעת מניסיון בכוח לשנות את עצמנו אלה בהכלה מלאה !! של כל מה שאנו חווים .

הכלה של עצב באופן מלא מביאה סבלנות לאחרים ואחכ לשמחה.

הכלה והבנה של קנאה ומהיכן מגיעה ( כאב ופחד נטישה ) מתמירה אותנו להשראה ושיתוף פעולה עם האחר.

הכלה של כעס עוזרת לנו לחזור לילד בפנים שלא כועס על אף אחד אלה רק על עצמנו כאשר אנו נוטשים את האמת שלנו .

הכלה של חרמנות ודחפים היא התמרה של אנרגיה מינית מסקס שטחי ורגעי או גמירה מהירה כדי לפרוק מתח, לאורגזמה מתמשכת לאורך כל היום . לאורזמה עם החיים ואלוהים. לכח חיים.

אורגזמה מעודנת של שקט נפשי וחלקיקי אור עמוקים שעולים ויורדים במעלה הגוף .

התבוננות נטולת שיפוט על העצמי מביאה לנו את החופש שהנשמה כל כך זועקת לה ...

הכלה של מרמור ורחמים עצמיים מתמירה את עצמה להכרת תודה עמוקה על כל ! מה שאנו עוברים.


אם כן, מהו הכלי לשחרור פחדים?

במידה ואנו חווים פחד ממשי הייתי ממליצה לקום ולברוח :)

אך יש סוג נוסף ומסויים של פחד כשהתודעה מתרחבת וחווה את עצמה במצבים חדשים.

אותו פחד שנמצא בראש הוא השינוי שאנחנו עוברים.

בימים אלו יש שינויים גדולים בפנימיות של בני האדם . קפיצה של יכולת ההתבוננות שלנו בעצמינו והבנה של עוד רבדים במשחק החיים. הפחד שנמצא במיינד חסר ערך ואינו באמת רלוונטי אבל ... בחוויה שלי הרבה פעמים זהו פחד מפני השינוי שקורה לנו גם אם השינוי הוא טוב. עצם השינוי למצב תודעה עדכני יותר מייצר תחושה של אי וודאות. כאשר אנו חווים אי ודאות נזדקק לביטחון. אם אנו חווים ביטחון או עוגן פנימי, נוכל לאפשר לשינוי מקום, אם אין לנו עוגן פנימי של מדיטציה, יוגה או מורה טוב, נחווה הרבה פעמים פחד שתוקף כמו וירוס את התודעה ולפעמים גם נחזור מעט אחורה.

כדי להשתחרר מפחדים אנו צריכים עם הרבה אומץ להיכנס לתוכם, לחקור ולהתבונן עם פנס פנימי שהוא העין השלישית. הפנס הפנימי מאיר לנו את המנהרה החשוכה ( בורות התודעה ) ונותן לנו תובנות חדשות בנוגע לעצמנו. כאשר אנו מוכנים עם התבוננות לחקור את הדבר שאנו כל כך מפחדים ממנו נראה שלרוב הפחד מכישלון אולי זהו בכלל פחד מהצלחה, הפחד להתאהב אולי זהו הפחד לחוות נטישה בקשר וכו. בתוך העולם הפנימי שלנו קיימים רבדים עמוקים שאין אנו מודעים להם. רבדי התת מודע מנהלים אותנו בבחירותינו ביום יום ולכן אם נסכים לצלול פנימה נגלה עולמות שלמים ומדהימים הזקוקים לריפוי ובהירות. אנו בעצם משתמשים בפחד כדי לזהות היכן צריך לתת עבודה פנימית ומעמיקים את המסע.

הפחד לפעמים הוא דחף - אותם אותיות בהיפוך. הפחדים שלכם הם גם הדחפים לנסות אותם כדי להשתחרר מהם.

בשנים האחרונות השתמשתי בפחדים וכאבים רגשיים ככלי מדהים לנתב לי את הדרך. במקום לפחד להרגיש כאב אנו רוצים לתת לכאב לצוף, במודעות, עם הכלה פנימית ולראות שכל מה שעולה, צף כדי להשתחרר , לנקות ולפנות מקום לחדש.

פחד לעזוב זוגיות לא בריאה, פחד לשנות עבודה, דירה, לקפוץ במערכת היחסים שלך עם עצמך ולהיות רגע לבד ועוד פחדים שיכולים להיות סבל גדול ובוא זמנית כלי עוצמתי לצמיחה ושינוי.

אנו רוצים להשתמש בכלי של החושך בעצמו על מנת להאיר אזורים חשוכים בתודעה. להשתמש בחושך כדי לדעת איפה בכלל צריך אור. להשתמש בחושך ככלי להתפתחות כי הרי אין באמת חושך יש רק חוסר אור באותה נקודה בחיינו.

עם עין שלישית חזקה אנו יכלים להתבונן לפחדים בעיניים. להסתכל ולראות שאין שדים באמת. יש רק חוסר מודעות. פחד להיות לבד בשקט ואשלייה שאנחנו שולטים בחיינו. יש מסע לכל אדם שמטרתו היא להתעורר.

כוחה של הנשימה הוא הכלי העוצמתי כדי לשנות מצב רוח ולהגביר את הכיף והשחרור בחיים. הנשימה מניעה אנרגיה בגוף ומאפשרת לנו להרגע גם כאשר אנו חווים פחד או חרדה. בעזרת הנשימה וההתבוננות

אנו משתחררים מהפחד שלנו מעצמנו. התנועה, הזרימה של הדם והאנרגיה בתרגול יוגה, מדיטציה וכל תרגול המשלב נשימה נותן חיים חדשים לגוף וכח גדול לשינוי, ריפוי ושמחה .

נמסטוסיק

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הרשמה והצטרפות לשיעורים

בר 058-444-0087