חיפוש

שוואסנה -

הטענה אנרגטית אדירה לימים אלו ☺️


תרופה יוגית ללא עלות. ללא מחיר. ללא לחץ. ללא התניות. ללא כדורים.

טבעי, מטעטע, מהחיים מהאנרגיה שקיימת כמו נצנצים באוויר ורק קוראת לנו להשתמש בה. *****

מכירים את זה שכמעט נגמר לך הסוללה בפלאפון? ויש לחץ בפנים ככל שהאחוזים יורדים כאילו שיט, מה עשר אחוז עכשיו, אני צריך לענות להיא ולצלם את ההוא ולענות לעבודה ובכלל זה בדיוק השעה שמתחילים איתי הכי הרבה בפייסבוק😁 איך אגיב לכל החמודים כשהסוללה עומדת להיגמר?

ולא, זה פוסט שמסביר כמה לא צריך חמודים וחשוב להסתכל פנימה, זה פוסט שמסביר כמה חשוב להיות בקשר עם החמודים האלה ולהטעין את הפלאפון על סוללה מלאה. ☺️ בדיוק כמו החמודים והסוללה באייפון ככה גם הגוף ובנפש. אז, שוואסנה - - - - - תנוחת היוגה הכי קלה קשה וחשובה תנוחת היוגה הזו מטעינה אותנו באופן הכי עוצמתי אם יודעים איך לתרגל אותה. זאת הטענה של הבטריה שלנו מבחינת התאים בגוף, מערכת החיסון והנשמה שרוצה לחוות את עצמה כישות שקטה ללא מחשבות.


אז מה עושים?

מוצאים מקום שקט ונעים לשהות בו, בבית או בחוץ, פורסים מזרון או לונג כדי שנוכל לשכב עליו למספר דקות. העירום זאת רק הצעת הגשה אך גם בבגדים זה לגמרי עובד. נסו לנתק את עצימכם מהפלאפון, המחשב, החיים בחוץ על מנת להתמסר למספר דקות חשובות מאוד של הטענה פנימית באנרגיית החיים ולהמנע מהחרדה שמתקיימת בחוץ. אנחנו מתחילים בצורה הכי פאסיבית ונשארים בה. (עם מוזיקה רגועה או רק שקט) רצוי בשכיבה על הבטן או על הגב ושיהיה לך הכי נוח בעולם 😍 ברגע שאנו בפוזיציה של הרפייה מוחלטת אנו מתחילים לנשום נשימות עמוקות וסופרים בין 20 ל50 נשימות מלאות.

לאט לאט לעבור עם הגוף על הרפייה של שרירי הפנים, הגוף ובכלל ומאיטים קצב באופן דרסטי ממחשבות ועיסוקים בגוף לתחושות פיזיות בגוף והסכמה לצלול למצב שנקרא שוואסנה, בין עירות לשינה.

נסו לא להירדם אך לא להישאר מדי ערים ולתכן תוכניות להצלת העולם וקניות של אוכל 😳

המטרה היא כמו בפלאפון, הטענה של הגוף והנפש באופן בו אנו מתחילים אחרי מספר דקות לחוות אנרגיה חדשה בתוכינו והאחוזים של הבטריה יתחילו מיידית לעלות.

העולם יכל להשתגע בחוץ אבל אנחנו את ה10 דקות רבע שעה נותנים לעצמינו, מתנה לאני האמיתי שנמצא כאן עם כח של הרבה מעבר לגוף ומחשבות.

האני הנשמתי שזועק עלינו להתעורר אליו ולתת לו תשומת לב אמיתית ומכילה.

כשאנו שוכבים על הגב אפשר לדמיין משו שגורם לנו להרגע ולהרפות מהכל ואז התשומת לב הופכת להיות לאט לאט פנימית פתאום תחוו מחשבות, רגשות ותחושות חדשות. פתאום תחוו הכרת תודה פתאום תחוו עוד מעצמיכם, ולא, לא כי עשיתם משהו.... כי לא עשיתם כלום ויש פנאי לגוף להיטען.

שוואסנה אינה שינה תנוחת היוגה שאני מדגימה בתמונות נותנת לגוף שלי להיטען באנרגיית אור זהב וסגול מאפשרת לי להרגיש אהבה ושמחה ללא שום סיבה. כשהגוף שלכם יקבל זמן שקט ללא שום מאמץ הוא יחזיר לכם בבריאות והבנה שהמחלות יכולות להימנע אם ניתן לעצמינו להשתמש בסודות קדומים של עבודה אנרגטית ולהיות בריאים וחזקים. אז מקווה שעזרתי ומקווה שאפילו אחד שיקרא את זה ילך על ההטענה ויאפשר לעצמו כמו לפלאפון, החזרה של חשמל ואור טבעי מהבורא והבריאה.

היקום אוהב אותנו

רק צריך להרפות ולהקשיב

בהצלחה בשוואסנה

נמסטוסיק אהובים 💙💚💓💜

34 צפיות0תגובות

הרשמה והצטרפות לשיעורים

בר 058-444-0087