חיפוש
  • baramar1991

ניתוח לב פתוח

האם אתה רוצה להשתחרר מכל סבל בקיומך? גם זה שאינך יודע שהוא סבל,

גם זה שנראה לך שהוא כבר חלק ממך, ממש כמו הזרוע כך גם הסבל. המחשבות האובססיביות, הכאבים, המרדף אחרי זה וזה המרדף אחרי זאת וזאת... התקווה לעתיד, אם הינך מעוניין לראות את כל האמת אמר הקול, מזהיר אני אותך שזה יכאב שזה יהיה כמו ניתוח לב פתוח, ללא הרדמה ללא סמים וללא מישהו שיהיה שם לצידך, כדי למצוא את זה שמעבר למילים זה שמעבר לכל מה שאתה חושב שאתה יודע כדי למצוא את לב האריה בך תצטרך להשאר ללא כלום, לא כדי להיות עני זה לא יהיה לנצח לא כדי להזדקק, כדי להזדכך. כדי להיזכר. תצטרך להרגיש לבד,

ועד שהלבד הזה לא יהיה מלא מלא בקיומך תרגיש שוב ושוב בודד. עד שהלבד יהיה לבדות והלבדות תהיה מלאה כאילו כל הקיום כולו הוא אתה מלא מלא מלא... עד אז יגיעו אליך כל מיני שיעורים, ככל שהינך חזק הם יגיעו ביתר עוצמה ושוב ישאלו אותך, האם אתה בטוח שהנך רוצה את האמת? ושוב תענה או : "לא" ואז תבחר לשקוע ולהסתפק באמצע או ב"כן" ואז זה יכאב כמו ניתוח לב פתוח. ללא הרדמה ללא סמים אבל... זכור את זה אין שיעור שאדם מקבל שאינו יכול לעמוד בו.

ואם תזכור לנשום לשם עוד קצת גם כשנראה שזהו, אינך יכול נסה עוד קצת... תגלה עולם עצום ומטורף עולם של חופש, עולם של שקט, עולם של מלאות עולם של אהבה רק מעצם קיומך. אם תסכים להעמיק לתוך עצמך, בתוך תוך עצמך, תוכל להשתחרר מכל סבל. סבל של רכושנות, קנאה כעס היאחזות בחומר. באנשים. בחפצים דוממים. תוכל להשתחרר מכל זה אם רק תבקש לעבור דרך הכאב ולשחרר את הראיה הארצית. את זה שרוצה ורוצה ולעולם אינו נח. תוכל לחוות סיפוק מדיטטיבי עצום רק להמשיך לאפשר לעין הפנימית להחזיר אותך הביתה.

נמסטוסיק

18 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הרשמה והצטרפות לשיעורים

בר 058-444-0087