חיפוש
  • baramar1991

כאב הוא שער

רעש הוא שער סבל הוא שער שער לפשטות. שער לתיקון. שער לשקט, הכנעה וענווה מול הקיום. אנחנו רק ילדים של החיים, לומדים ועושים הכי טוב שמבינים... ימים של התרחבות התודעה הם לא תמיד קלים, היקום שולח שיעורים כדי שנלמד את התדר החדש. נלמד ענווה והתמסרות. שרות, שחרור וריפוי של כאבים מהעבר...

אם למדנו, היקום מעביר אותנו בסולם לשיעור הבא, שיהיה מאתגר יותר ואתה תהיה חזק יותר ונוכח יותר כדי לצמוח ולגדול. אם לא למדנו, היקום ישלח את אותם שיעורים שוב ושוב, בווריאציה שונה חדשה כדי שנוכל לראות דפוסים של עצמנו ולהתעורר. וזה מופיע בצורת כאבים בגוף, במערכות יחסים... ביובש בעבודה, בשינויים... בבקשה של הבריאה ללא מילים - - - לשחרר שליטה. לתת לדברים להיות, ללא שיפוט.

אנחנו יכולים לברוח לכל מיני עיסוקים חיצוניים.. אוכל.. סקס.. טלוויזיה.. או לתת מקום לתהליך המדהים הזה שנקרא התפכחות התודעה מהאשליות, לאמת וחופש.

להסכים לנשום, להקדיש זמן מיוחד למדיטציה.

המילה מדיטציה נשמעת פלצנית אבל בתכלס היא רק מילה למצב תודעה רגוע יותר. הפניית תשומת הלב. תשומת לב - לשים את הלב בדבר שאנו עושים. אם זה החוצה אז עם הלב והנשימה. אם זה פנימה אז עם הלב והנשימה. בכל מקרה הפניית תשומת הלב. מדיטציה אפשר לנסות לעשות אך כל עוד אנו מנסים יש את היצור החמוד שמנסה... וזה שמנסה צריך להירגע אם הצלחת לגלוש לשם מתוך כוונה והרפייה תחווה באמת מדיטטיביות מדהימה בתוכך. לגלוש מתוך הרפייה אי אפשר לפגוש את אלוהים בכוח ולא במניפולציה.אפשר להרפות עוד ועוד ועוד ועוד.ככל שאנו מוכנים להיות אישה,הפתוחה לקבלה ורגש.כך נחווה משהו שגדול מאיתנו.

מדיטציה לא מתאפשרת עם מאמץ, היא מגיעה אליך לביקור שאתה מתמסר ומרפה, נותן לגוף יחס טוב ונשימה עמוקה, המדיטציה שלי זה המאהב הפנימי שלי. המאהב שמגיע לבקר מדי יום וככל שאני מרגישה יותר טוב הוא בוחר להישאר ליותר שעות.. ממש כמו מאהבת, אם אתה עצבני וממורמר מתישהו מאהבת טובה תגיד לך, חמוד לך תחפש... 😉 אם אתה מתחיל להבין שהיא רוצה שתהיה רגוע, קשוב ונושם היא תבחר מרצונה להישאר ולאהוב עוד. גם אלוהים והמדיטציה הפנימית, זה לא משו מוצק. זה יותר תחושה נעימה בגוף-אורגזמה -אור-גנוז-מה'. האור הגנוז לא רק לצדיקי צפת,הוא קיים אצלי, הוא קיים אצלך. הוא קיים למי שדלתו פתוחה.

זאת שנורא פחדה מהתהליך זאת שהיתה מכווצת אומרת לי היום תודה... זאת שמסכימה ללמוד את השיעורים של היקום דרך הנשימה, היוגה, העירום, הריפוי הרגשי.

בין אם יש לנו ניסיון בעירום קבוצתי של חופים, פסטיבלים וכו ובין אם מעולם לא חווינו עירום מעבר למקלחת וסקס, עדיין רובינו לא חווינו עירום מתוך כוונה מדיטטיבית, נשימה ותשומת לב לדברים שהעירום מעלה, לפחד שלנו מהעירום של עצמינו, אפילו מול עצמי... עירום פיזי זאת החתיכה הראשונה לעירום רגשי, עירום תודעתי. כדי להיות בכנות עם עצמך אנחנו צריכים להסכים לפגוש את האמת שלנו , מהחולשות הכי מוסתרות ועד ליופי האלוהי שקיים בכל אחד מאיתנו.

כאשר אנו מוכנים לתת לתהליך מקום בחיינו נוכל להיכנס בשער החופש.

4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הרשמה והצטרפות לשיעורים

בר 058-444-0087