חיפוש
  • baramar1991

״ואדע כי עירום אנוכי ואתבושש״

הבושה מה יהיה עליה?

באו נדבר על הבושה - בושה מהגוף שלי. מהגוף שבו אני גרה ומתקיימת. בושה, הסתרה וקטלוג של העירום כמשהו מיני בלבד, שלי בלבש או בן זוגי … עולמי המוסתר..

חשוב לציין שמאמר זה אינו נועד לעודד עירום או פריצות ברחוב אך כן לאפשר לנו לראות מעבר לגבולות התודעה המודרנית, אנו נמצאים בתקופה בה החבר'ה אינה מאפשרת שחרור מוחלט וחופש ביטוי לחלק החייתי אנרגטי וכך נוצר פער בין החלק הטבעי של אחדות לבושה והדחקה ושהייה ממושכת במחשבות...

הבושה שאנו חווים מהגוף ומהעירום זהו טאבו חזק ביותר שנטמע בנו ומושרש עמוק בתוך כל יצור שנולד לעולם המודרני. הפיצול בין המיינד לגוף וההסתרה שלנו אפילו בפני עצמינו.

עירום לכשעצמו אינו ביטוי לחופש או חוסר חופש אלה מצב נתון של כל חיית השדה. עירום תוך כדי התבוננות פנימה עם נשימה ומדיטציה הינו עירום אחר לחלוטין.

כאשר אנו משתמשים בעירום ככלי אנו נוכל לחוות ההצה למצב תודעה של גן עדן, שם נחווה שקט עמוק ומדייטיבי, שחרור מכאבי העבר וריפוי של הבושה העמוקה שאנו חווים בגוף.

העירום הוא כלי. כלי לפגוש את עצמי עם כל מה שזה מביא. כלי להתבונן ללא מסכות ללא שקרים ללא טיץ מדהים .

אתבושש: אתבייש. כאשר האדם הראשון קלט שהוא ערום הוא התבייש. בטוחה שיש מלא פרושים לדבר אבל בחוויה שלי ולפי איך אני רואה את הדברים, הבושה היא מלפגוש את עצמך ללא מסכות ולקלוט כמה ״שקרן״ אני ...

לא, אין צורך להיות מושלמים אבל מי שמוכן באמת לפגוש את עצמו יכול לחוות בתהליך של מדיטציה בעירום שחרור מאובססיות של מין, אשמה והדחקות שנוצרו עם השנים. אפשר לראות כמה הדחפים המיניים התשוקות והרצונות להצלחה בחיים הם חלק מעוד מסכה שיש עלינו ליעד הבא.כאשר אנו מקדשים את הכלי ומוכנים להתמסר לתרגול, הבושה מהגוף מתגלה כמראה לבושה של האדם מעצמו, מהיותו פראי וטבעי, יחד עם הנשימה והנשמה אנו חוזרים לאיזון הטבעי בין החיה למואר בין הטוסיק לכתר.

הבושה היא מלפגוש את עצמך כביום היוולדך.כאבים רגשיים שנמצאים שם בתאי הגוף וללא ריפוי ישחזרו את עצמם בסיטואציות דומות שוב ושוב כדי לרפא. אם אין עבודה פנימית אנחנו נחווה נפילות חוזרות על עצמן לאותם דפוסים , התמכרויות, בני זוג לא נכונים לנו ולא נבין למה אני לא מצליח להשתנות.

מאוד קשה להשתנות רק מתוך הבנה שכלית שזה לא טוב לי היום. בתוך גופי הזיכרון יש ילדה, ילד פנימיים המתנהלים מזיכרונות והגנות ששמנו עם השנים, הילד בפנים רוצה להרגיש ביטחון, אהבה ואמון ומשם השינוי יכול לקרות עם הרבה פחות מאמץ.


כשאדם חווה טרנספורמציה רוחנית העירום לא יהיה רק בכדי לכבוש עוד מבט ( רוב האנשים נראים יותר טוב בבגדים !!! ) אלא בשביל לחוות תהליך פנימית, התבוננות, נשימות ולפגוש את הרוח מתבוננת בחומר בלי לפחד, בלי לחשוב שעירום הוא מיני או רק קשור לסקס.

האנושות ( כולל אני עדיין לפעמים ) חולה כיום ולכן עירום כן מיוחס רק למין, אבל מעצם תהליך של להכיר בזה שאני גם חיה ערומה ופשוטה וגם נשמה טהורה ואדירה לראות בחמלה וקבלה את שניהם. מה שבאמת עוזר לתקשורת עם היצור המדהים הזה שנקרא אדם.

יצור חי נושם ובועט שבא לכאן כדי להתעורר על עצמו...

״ואדע כי עירום אנוכי ואתבושש״ -הבושה מעצם מי שאני עם. בגדים .

הבושה מכמות המסכות שיש לי על עצמי בחליפה היוקרתית או הלונג ההיפי.

יחד עם הנשימה והמדיטציה, הבושה מתחלפת לקבלה ושחרור, להסכמה לפגוש את עצמי עירום על מנת להתבונן לעומק שבי ומשם לצאת לחיים, אמנם עם בגדים אך בוא זמנית עם פחות מסכות.


5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הרשמה והצטרפות לשיעורים

בר 058-444-0087