חיפוש
  • baramar1991

התעוררות מהפנטזיה

ום אחד זה יקרה

הוא יגיע על סוס לבן חתיך ושזוף, יקח אותי בזרועותיו וילחש לי כמה אני הדבר הכי מדהים בעולם.


וכשהוא יגיד את זה אני ירעד, אאמין לו לחלוטין ואבין שמצאתי את האחד ☺️


עד כאן לסיפור הרומנטי החמוד שנמצא בתוך כל תת מודע של כל אחד מאיתנו, אמנם בגירסאות שונות, לא חייב סוס לבן גם חמור שחור או אופניים חשמליות ורסטות אבל בגדול זה יושב על אותה פנטזיה רומנטית שלימדו אותנו בסרטים להמתין לה....


יום אחד אהיה בזוגיות

יום אחד אמצא את האשה המושלמת שתכיל ותאהב ותהיה שם לידי ותראה כמה אני מדהים.

עד שאנחנו לא מוכנים להודות באשלייה שנמצאת בנו לא נוכל להשתחרר ממנה..


ואני לא טוענת שזה לחלוטין אשליה כי אולי זה יקרה ואולי לא אבל האשליה העיקרית שמפריעה לנו לגדול ולהתפתח עם עצמינו זה שהתודעה שלנו נמצאת במצב המתנה.


מצב המתנה לא מחמיא לנו, זה אומר שאנו מחפשים בחוץ משהו או מישהו שיראה ויעשה לנו טוב שיאהב ויגרום לנו להרגיש יפות ומאושרות...


אין רע בכך אבל הגדילה של לראות רגע את הסיפור מסביב תוכל לעזור לנו להתרומם מהמישור של מחפש בחוץ אחרי כלה לחי חיים מלאים עצמו ופתוח להצעות מהבריאה.

עצם מצב ההמתנה אומר שאני לא חיה את החיים במלואם וחלק ממני חי בראש, בדמיונות והמחשבות על משהו עתידי שרובו לא באמת מציאותי.

אם את נואשת תמצאי מישהו נואש גם וביחד תחזקו אחד לשני את הסיפור אך לא באמת פגשת את הבידודות והאמת בתוכך.


אם את מתחילה לראות את הסיפור הרומנטי תוכלי כן להכיר מישהו מקסים אך הוא לא יהיה המושיע על הסוס אלה חבר לחלוק איתו מסע שאת כבר בתוכו, למענך. בשבילך בלי שום קשר אם את בזוגיות או לא.

ההסכמה לפגוש את הפנטזיה תאפשר לי לשחרר את התקווה לעתיד ולהתמקד במה שכן באמת קיים במציאות.


המדיטציה והטנטרה מדברים על היכלת שלך למצוא זוגיות הרמונית עם הבן זוג הפנימי שלך ומתוך מקום מעט יותר שלם להיות זמינה ופתוחה להכרות אך לא מתוך סיפור ילדותי בראש על יום אחד זה יקרה...

אולי הוא יקרה ואולי לא אבל בינתיים את כאן.

נושמת, חיה, מוכנה לפגוש את הכאב של הלבד ולהביא לשם אור.


מלהרגיש לבד להתמיר את התחושה ללבדות ומלאות זה התהליך. ממחפשת בחוץ אחרי אהבה למתרגלת אהבה פנימית וחולקת הלאה מעצמך.

להיזכר שלא באנו לכאן להיות חצי של אף אחד את לא חצי

את שלם.


הזוגיות והחברויות מגיעות בזמן הבשל והנכון לתהליך שלך, גם אם מגיע זה לא הנקודה החשובה של החיים. הזוגיות כאן לתרום לשניכם לצמוח אך לא מקודשת בפני עצמה.


בטנטרה מתרגלים עבודה עם האנרגיה בגוף, כולל האנרגיה המינית, רגשית, תחושתית

הטנטרה יוגה זהו תרגול עצמי שכולל עבודה עם הרטט המיני אבל.... כל אחד של עצמו, כל אחד עם המאהב בתוכו, הטנטרה העילאית היא טנטרה יוגה הקיימת למען תרגול פנימי של מדיטציה.


הבלבול שנוצר לנו על טנטרה הוא בעקבות ההרגל שלנו לחוות סקס בחוץ או אוננות היסטרית על פורנו עם עצמינו


בטנטרה כאשר מניעים רטט מיני כל אחד עם עצמו זה עם כוונה של יוגה ותהליך פנימי, חיבור אוהב ומרגש לאהוב בתוכינו, ללב שלנו, לרטט של העונג בגוף עם כמה שפחות סיפורים.

אם נצליח לשנות את הגישה שלנו כלפיי טנטרה ולהסכים לראות את זה כתרגול מדיטציה שלנו עם עצמינו קודם נוכל גם לחלוק ולהנות מהרטט הנעים בחוץ אבל כל עוד אנחנו משליכים את הפנטזיות הרומנטיות על תרגול טנטרה נחווה עוד חיפוש נואש בחוץ בשם הרוח מילים יפות כמו טנטרה ☺️

טנטרה יוגה הוא תרגול עוצמתי ומדהים אבל הוא דורש אמת.

אומץ.

גבורה.

והתבוננות רגשית.


לקח לי המון זמן לשנות את הראיה שלי על מיניות, להסכים לראות שיש סקס ויש רטט מיני שנועד להעמיק את התרגול של היוגה. שניהם מדהימים אבל כייף לזכור שיש לך יכלת גם לבד ובעיקר בשביל עצמך לחוות אושר ועונג בגוף גם ללא זוגיות או המתנה לאביר...


אם נבין רגע את זה ונסכים לפתוח את הראש למדיטציה שעובדת גם עם הגוף האנרגטי, רגשי ומיני נוכל לאט לאט להכנס לעולם הטנטרה יוגה ולחוות שינוי מדהים בחיים. שקט חופש ואהבה.

מדי שבוע אנו נפגשים לתרגולי עומק של השלת שכבות וחיבור לעוצמה דרך טנטרה יוגה.

לפגוש את האמת שלך,

נעימה או לא ככל שתהיה היא משחררת ומרפא.

שבוע קסום6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הרשמה והצטרפות לשיעורים

בר 058-444-0087