חיפוש
  • baramar1991

?האם אלוהים מונוגמי

לדעת הדת היהודית אלוהים בחר בעם הנבחר לדעת הדת המוסלמית אלוהים בחר בעם הנבחר לדעת הדת הנוצרית אלוהים בחר בעם הנבחר מי זה לעזאזל העם הנבחר? 😬🤭😁 לדעתי הקטנה אלוהים לא בחר באף דת אם כבר אז בדעת. מונוגמיה אצל בני אדם לא אומרת שהמונוגמיה קיימת בעולם הרוחני. השלכה שלנו כבני אדם הרגילים ליחסים צפופים מלאים בענינים לא פתורים יצרה השלכה שכך גם בעולם האנרגטי רוחני, אלוהים של... או של... אבל לא של כולם.


אז אלוהים מונוגמי? בכסף, אם הבאתי לך מאה שקל לך יהיה יותר מאה ולי פחות מאה. ברוח וברגש אם הבאתי לך אהבה לך יהיה יותר ולי יהיה עוד יותר... באהבה, אם נתתי בצורה נכונה ממקום נכון, אוטומטית אחווה מלאות וסיפוק כאילו נתנו לי. באהבה, אם חלקתי זה אומר שיש לי כל כך הרבה שאני יכלה לתת. בנתינה מאהבה פינית מקום לעוד אהבה...

אם אלוהים היה מונוגמי הוא לא היה יכול לתת לכולם להגיע למודעות וחיבור. אבל.... האלוהות לא מחשבנת. היא קיימת בזכות עצמה. אם אחד חווה הארה זה רק אומר שיש גם לך סיכוי... מונוגמיה נולדה והיא בהחלט נוחה יותר כי אין דבר אחר שמאיים על קיומי... גם פוליאמוריה לא קיימת כדבר בפני עצמו, זאת אשליה אם אין מודעות שחווה רק את הרגע עם כל אדם, זה מצב תודעה, כל הנושא הזה, לא החלטה מהראש. אולי נחמד לספר לעצמי סיפור על ריבוי אהבות אך אם לא נעשית עבודה פנימית יסודית של ריפוי הכאב מהילדות, שחרור מקנאה, רכושנות, בדידות וכו אז יחסים פתוחים לא באמת יתקיימו. מצב תודעה אוהב קשור לעבודה הפנימית של האדם עם עצמו ורק משם פתיחה לאהבה יותר גבוהה ליותר אנשים תוכל להתקיים... ומשם לאלוהים. אלוהים לא מונוגמי . הוא אוהב אותך.. ואותך… ואותך...לא פחות ולא יותר. ככל שהלב שלך יותר פתוח כך תהיי מאהבת יותר קרובה, לא בגללו אלא בזכותך. מאהבת של החיים.

מונוגמיה עם אלוהים מייצרת מלחמות. מודעות היא הסכמה לאהוב עוד ועוד בלי לסגור את נהר האהבה לאדם אחד. לכבד את עצמך ומשם את הבריאה כולה.

16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הרשמה והצטרפות לשיעורים

בר 058-444-0087