חיפוש

אתה לא חייב לעשות כל הזמן משהו

כדי להוכיח שהינך ראוי ושווה משהו....


ההתמכרות שלנו לעשייה בתקופתנו מגיעה מתוך כך שהרבה מתחושת השווי והערך העצמי קשורה במה שאני עושה...


בימים אלו ההתניה הזו מתפרקת לחתיכות ופיסות של גיבובי הרגלים שנבעו מחוסר ביטחון וחיבור למדיטציה מתחילות לנשור לטובת בדיקה עמוקה יותר.

הדבר הכי מפחיד במדיטציה זה ללמוד לעשות כלום ועדיין להיות נוכח, מתבונן, צופה באותו יצור חמוד שמתרגל מדיטציה. עד שאותו יצור נעלם וכל מה שנותר זה נוכחות שקטה וריקה.

היכלת להכיל את השקט בלי לברוח זה השלב בו אנו לומדים להנות, להעריך ולהכיר תדר חדש העשייה זה דבר מדהים אך ההתמכרות לעשות כל. הזמן. משהו. נובעת מהמיינד, מהראש שלא מסוגל להיות בשקט. ללמוד להתחבר לרגעים בהם אנו נחים, נושמים ומתרגלים שהייה של קיום בעולם ללא סיבה וללא פחד להיות בלי סיבה ועשייה... כשאנו מתעסקים כל הזמן בעשייה אין לנו זמן לחקור את זה שעושה את הדברים וכך הופכים להיות עסוקים תמיד ומלאים חרדה מלעשות משהו או למצוא מה לעשות מחר. מטלות רשימות של דברים וחיפוש אינסופי אחר התעסקות😬

אנחנו לא חייבים לעשות משהו כדי להרגיש משהו ולחשוב משהו כדי להבין משהו ולהרגיש שאנחנו שווים משהו


בזכות המשהו הזה שאנחנו מתעקשים לעשות כל הזמן 💓💜💚💙💓 זה תקופה של נס אחרי תקופות מלאות בתזוזה במרדף פתאום המרדף נעצר וכל שנותר לנו זה לקבל את המציאות וללמוד ממנה.. כי... אתה זה לא העבודה שלך או התפקיד שבחרת לעשות אתה היצירה עצמה☺️ הציור עצמו תעבוד עליו קצת תלטש, תייפה, תיישר ותתן ליצירה הכי חשובה להיות בתשומת לב כרגע.

כשהיצירה - שהיא אתה, תשתפר ותתגלה יופייה, תוכל להבין משמעות יצירותייך בעולם הזה. אנו היצירה הכי חשובה

קולטת?

ונתנו לנו מתנה קסומה, מלא זמן להתאמן ולתרגל פתיחות חדשות של התבוננות וליטוש היצירה והיהלום שהוא את.

על ידי הנשימה, התנועה, ההסכמה לפגוש את חסרונותיך ומעלותיך תוכל ללטש את עצמך ולקלף מעליך הכל.

ואז ימים אלו יהיו ימים של עשייה ללא עשייה בהם אינך עובד וכל כולך עובד ונוכח בהם אתה נח ומתוך המנוחה והשקט הניצוץ היפה שלך מתבהר. אתה היצירה תהנה מניקוי ושיפוץ פנימי ומשם.... בכל אשר תיגע...... תצליח ☺️

בתמונה: גרביים סטייל אופנת סוף העולם

נמסטוסיק אנשים חמודים 😍

1 צפיות

הרשמה והצטרפות לשיעורים

בר 058-444-0087